Treningi baseballowe: jak pokonać lęk przed baseballemNigdy nie czuj się zawstydzony, jeśli boisz się baseballu. Nie jesteś sam i wielu z nich ma problem z baseballem, a niektórzy się do tego nie przyznają.
Szczerze chciałbym pomóc tobie lub zawodnikowi, którego trenujesz.

Przede wszystkim pamiętaj, że jeśli obawiasz się baseballu, nie jesteś sam. Wręcz przeciwnie. W rzeczywistości prawie wszyscy baseballiści na każdym poziomie obawiają się baseballu w pewnym stopniu. To prawda, że ​​strach znacznie się różni.

Być może zostałeś potrącony przez boisko i było to bardzo bolesne doświadczenie i dało ci bardzo nieprzyjemne trwałe wspomnienie. Uderzenie rzuconą piłką może być zniechęcające i przerażające, a na świecie masz pełne prawo bać się. Widziałem, jak całe parki piłkarskie milczą, denerwując wszystkich obecnych. Nagle nikt nie przejmuje się wynikiem meczu lub drużyną, w której grał gracz.

Jeśli miałeś tak niszczycielskie doświadczenie, minie trochę czasu, zanim strach zniknie. Najlepszym lekarstwem na świecie jest wielu, wielu nietoperzy. Im więcej masz nietoperzy bez ponownego przechodzenia przez to bolesne doświadczenie, jest to najlepsze lekarstwo i powinieneś być w stanie opanować strach pod znacznie lepszą kontrolą.

Treningi baseballowe, które powinny być pomocne:
   

  1. Otwórz swoją postawę i obróć głowę bardziej w kierunku dzbanka. Ironiczne wydaje się zalecenie zwrócenia się w stronę dzbanka, jeśli już boisz się baseballu. Ale dzieje się tak, że znacznie lepiej zobaczysz piłkę. A samo patrzenie na piłkę da ci znacznie więcej pewności, że możesz zejść z boiska, jeśli będziesz musiał.
  2. Upewnij się, że twoje przednie ramię i przednie ramię nie są zbyt wysoko, abyś miał bardzo dobry widok na baseball.
  3. Szczególnie w przypadku młodszych zawodników rzuć im piłkę tenisową lub plastikową i od czasu do czasu rzuć w nich piłką. Oglądaj i ciesz się, gdy rośnie ich pewność siebie, gdy zdają sobie sprawę, że mogą bezpiecznie zejść z piłki. Jest to jedno z najlepszych ćwiczeń trenujących baseball, które można wykorzystać, aby pomóc zawodnikowi, zwłaszcza młodszemu.
  4. I pamiętaj o najbezpieczniejszym sposobie zejścia z boiska. Dlaczego niektórzy trenerzy zaczynają uczyć innych graczy, jak uderzać w baseball, zanim nauczą tego, pozostaje dla mnie tajemnicą. Przyciśnij podbródek do klatki piersiowej, zegnij się w pasie i wykonaj ćwierć obrotu w kierunku łapacza. Pomyśl o tym, jakbyś miał kłótnię z łapaczem w nos. To ochroni twoją głowę i twarz, klatkę piersiową, brzuch i pachwinę. Znacznie lepiej jest, gdy zostaniesz trafiony w górną, środkową lub dolną część pleców lub tylnego końca, niż trafienie z przodu ciała.

Życzę powodzenia i pamiętaj, że nie jesteś sam, więc nie bądź dla siebie zbyt surowy.

P.S. Kiedy miałem 13 lat, uderzyło mnie boisko od 15-letniego miotacza ognia. Ten facet Sal był dwa lata starszy ode mnie i rzucił wyjątkowo mocno. Byłem uderzaczem praworęcznym i boisko złapało mnie po wewnętrznej stronie prawego ramienia. Bardzo wrażliwy obszar i wierzcie mi, bolało. Rzeczywiście można było zobaczyć odcisk wielu szwów z baseballu na moim ramieniu. Małe, małe linie, które były bardzo blisko siebie. (Nawet moja matka wciąż je pamięta.) Przez jakiś czas obawiałem się baseballu, ale w końcu sytuacja się poprawiła. Ostatecznie. To wymaga czasu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Prezenty baseballowe dla mężczyzn w twoim życiu 

Co powiesz na pamiątkowy prezent baseballowy MVP na pamiątkę? A może ręcznik sportowy Stay Cool? Co z torbą na sprzęt Louisville Tpx dla młodzieży? A może dla entuzjastycznych amatorów obejrzyj